HANACE dragons

Outdoor club HANACE se letos rozšířil o novou sekci a to HANACE dragons, ve které máme dvě posádky.

Jednou je amatérská juniorská posádka (pro mládež ve věku 8 – 18let) HANACE dragons Hladová dráčata a druhou posádkou je náš hlavní mateřský tým HANACE dragons Máš HLAD?.

Začátky našeho týmu sahají až k historicky prvním závodům na Lipně. Nejprve to byla jen tradice jednou za rok. Pak jsme zkusili dva závody za rok a v loňském roce jsme se do toho konečně více opřeli. Pořídili jsme si uhlíková pádla a začali chodit na pravidelné tréninky. V loňském roce jsme startovali na 5 závodech. Když přišla na řadu letošní sezóna, řekli jsme
si: “A co teď?“ Dostali jsme od Asociace dračích lodí zapůjčenou vlastní loď, založili jsme dětskou posádku a získali možnost častěji trénovat.

Pro letošní rok jsme si dali za cíl startovat na minimálně 7 závodech. První závod nás čeká už 14.4.2018 v Praze. Je to zahajovací závod sezóny – Dračí Popel.
Kdyby jste nás chtěli vidět na vodě, tak samozřejmě můžete. Dětská posádka Hadová dráčata trénuje každou neděli od 16,00 hodin v Českých Budějovicích na řece Vltavě u cyklostezky v Českém Vrbném. Posádka Máš HLAD? trénuje každou neděli od 17,00 hodin.

Členové týmu Máš HLAD?
Kapitán: Tomáš Saiko
Michal Saiko, David Saiko, Jaroslav Grossmann, Dan Němeček, Jan Homolka, Jan Kadleček, Jiří Ribola, Kamil Červenka, Kateřina Pixová, Lenka Filipová, Lenka Vašková, Michaela Němečková, Michal Beneda, Milena Štěpková, Miloň Dvořák, Miloslav Filip, Petr Houska, Richard Čáp, Roman Vandas, Roman Zachoval, Tereza Farkačová, Tomáš Fara, Václav Opelka, Vendy Blažková, Vladimír Petráš.

Členové tým Hladová dráčata
Patricie Kadlečková, Jan Češka, Tereza Kajgrová, Kateřina Kajgrová, Tomáš Kučera, Jana Kučerová, Aneta Mikešová, Vojtěch Němec, Antonie Němcová, Ema Kadlečková, Jan Kadleček, Šimon Hovorka, Michal Paška