Loděnice HANACE

Nové vstupní bezpečnostní dveře do objektu loděnice HANACE byly pořízeny díky dotačnímu programu města České Budějovice na podporu sportu (Opatření č.6: Příspěvek na nové pořízení nebo zhodnocení investičního majetku sportovních klubů). Přidělení peněz v roce 2023 nám udělalo radost! 

Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, jak nám loděnice vzkvétá. 

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.


Jihočeský kraj podpořil loděnici HANACE

rok 2023

Hygienické zázemí v loděnici Hanace bylo vybudováno díky finanční podpoře z Dotačního programu Jihočeského kraje Podpora sportovní infrastruktury. Realizací projektu bylo vytvořeno odpovídající hygienické zázemí pro vodáky a ostatní sportovce.

Firma P+P Želeč odvedla skvělou práci. Projektu se věnovala od zpracování vizualizace až po precizní realizaci. Nově byly provedeny vnitřní rozvody vodovodu, kanalizace i elektroinstalace. Celková obnova se týkala WC kabin, sprchového koutu a prostoru pisoáru. Původní rákosové podbití stropu nahradil sádrokartonový podhled. Vyměněna byla dlažba a obklad stěn.

Díky Jihočeskému kraji loděnice vzkvétá. Vážíme si podpory, která se Hanaci dostává. Děkujeme! 

rok 2022

Děkujeme Jihočeskému kraji za zařazení projektu “Vodovodní a kanalizační přípojka pro loděnici” do Dotačního programu Jihočeského kraje “Podpora sportovní infrastruktury” pro rok 2022. Finance získané z dotačního programu budou využity k zajištění přívodu pitné vody do objektu loděnice. Současně bude vyřešeno zodpovědné nakládání s odpadními vodami. Vybudování vodovodní a kanalizační přípojky je důležitým hlediskem pro další rozvoj vodáckého sportoviště i samotné lokality v těsné blízkosti řeky Malše. 


K dispozici momentálně máme dvě loděnice. Pokud by měl někdo zájem o jejich využití, kontaktujte nás. Loděnici nabízíme jednotlivcům i skupinám a to dlouhodobě i na jednorázové akce. Možností je hned několik:

  • aktivní individuální členství
  • uskladnění lodě/lodí
  • náhodné sportovní využívání
  • jednorázová akce typu “turnaj v nohejbale”

Loděnice HANACE České Budějovice:
Plavská 2344/1a
370 01 České Budějovice

mapa

levý břeh řeky Malše mezi Velkým a Malým jezem

Loděnice HANACE České Budějovice
Loděnice HANACE České Budějovice

Loděnice DDM České Budějovice, nájemce OUTDOOR CLUB HANACE z.s.